14.06.2018

Čestitka župljana župe sv. Stjepana Stari Grad svom župljaninu, mladomisniku don Toniju Avijaniju prigodom slavljenja Mlade mise u dominikanskoj crkvi sv. Petra u Starom Gradu, 16. lipnja 2018. godine.

Dragi naš don Toni,radosni smo i ponosni na sveti put Gospodinov koji si odabrao i kojemu se potpuno predaješ svojom Mladom misom.

Nadahnuti Božjom milošću molimo zagovor sv. Stjepana zaštitnika naše župe kao i sv. Roka suzaštitnika te Blaženu Djevicu Mariju našu Gospojicu da Te prate i ohrabruju na svetom putu Gospodina našega Isusa Krista, da Ti uzor budu misli i djela sv. Augustina koji je bio „nježni pastir duša i koji je svuda navještao milost i ljubav Gospodnju“.
Iskrene čestitke Tebi-mladomisniku i obitelji, posebno roditeljima Katici i Ivici.
U molitvi ostajemo zajedno!

Tvoji župljani