Regionalne konzultacije o europskim politikama za mlade

06.06.2018

INFO ZONA - nevladina neprofitna organizacija za mlade koja podiže razinu informiranosti mladih, pruža podršku mladima u njihovu razvoju, sudjeluje u kreiranju politika za mlade i razvija međusektorsku suradnju s ciljem socijalne inkluzije mladih poziva vas da se prijavite te da mladima i osobama koje rade s mladima prenesete informaciju da su otvorene prijave za regionalne konzultacije o europskim politikama za mlade koje će se održati u četvrtak, 14. lipnja, od 11 do 14:30 u Splitu.

Prijavnica je dostupna na infozona.hr/prijava, a za sve sudionike bit će osiguran ručak i povrat putnih troškova.

Očekuje se sudjelovanje 30-ak sudionika - mladih, osoba koje rade s mladima te predstavnika Ministarstva za demografiju, obitelj, socijalnu politiku i mlade i predstavnika Županija, Gradova i Općina iz četiri dalmatinske županije. Osim za doprinos europskim procesima u području mladih, bit će to prilika i za umrežavanje i razmjenu iskustava na regionalnoj razini.

Više informacija dostupno je na linku "Obavijesti, ogalsi i natječaji".