Strai Grad od 29.04. do 06.05. - "Pokladni običaji Međimurja"

30.04.2018

Nakon premijere na otoku Hvaru u Općinskoj knjižnici i čitaonici u Jelsi izložba fotografija "Pokladni običaji Međimurja" bit će predstavljena građanima Staroga Grada i njihovim gostima.
Fotografije koje će biti izložene rad su grupe učenika OŠ Tomaša Goričanca i OŠ Domašinec uz stručno vodstvo voditeljice programa za mlade Hrvatskog fotosaveza Zlate Medak. Suradnici su: tajnik Hrvatskog fotosaveza Predrag Bosnar, ravnateljica OŠ Tomaša Goričanca Đurđa Horvat, pedagoginja Erminija Bektešević,učitelj tehničke kulture Enes Bektešević, voditeljica KUD-a Zvon Marija Jelenić i psihologinja OŠ Domašinec Jasenka Đurić.
Izložbu organizira OŠ Petra Hektorovića u suradnji s Hrvatskim fotosavezom i OŠ Tomaša Goričanca.
Izložba će biti otvorena u nedjelju, 29. travnja 2018. godine u Kazališnoj dvorani u 10:30 sati. Posjetitelji će je moći razgledati do 6.svibnja 2018. svakodnevno od 11:30 do 13:00 sati te od 18:00 do 20:00 sati.