Anketa za uvođenjem novih programa rada dječjih vrtića

17.04.2018

Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku objavilo je natječaj „Unaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja“ putem kojeg će se financirati projekti koji će doprinijeti usklađivanju obiteljskog i poslovnog života obitelji kroz unaprjeđenje usluga i produljenje radnog vremena dječjih vrtića.
Kako bismo utvrdili potrebe roditelja s područja Grada Staroga Grada za uvođenjem novih programa rada dječjeg vrtića pripremili smo anketu koju možete ispuniti u Dječjem vrtiću Sardelice (svakim radnim danom od 7-15h) ili na priloženom linku.

Molimo da anketu ispune roditelji, budući korisnici programa Dječjeg vrtića Sardelice, koji su zainteresirani za upis djeteta u nove odgojne skupine s poslijepodnevnim radnim vremenom (do 17 sati), smjenskim radnim vremenom (dnevna ili tjedna izmjena jutarnje i poslijepodnevne smjene), sezonskim (samo u ljetnim mjesecima) ili odgojne skupine za djecu s navršenih jednu godinu starosti.

Link: https://goo.gl/forms/SFRqjOyIuMsSEnwH3