Radionica namijenjena humanitarnoj akciji za Zakladu "Ana Rukavina" u Domu za starije i nemoćne osobe Stari Grad

13.02.2018

U organizaciji GD CK Hvar zajedničkom akcijom korisnica Dnevnog boravka, djece O.Š. Petra Hektorovića Stari Grad i štićenika Doma izrađivali su se cvjetovi od krep papira. Djeca i stariji trudili su se, pomagali jedni drugima i izrađivali šarene cvjetove raznih boja i oblika koji će se zajedno sa rukotvorinama Dječjeg vrtića Sardelice prodavati na štandu u srijedu, 14. veljače od 9,30 sati ispred ureda Turističke zajednice.

Korisnice Dnevnog boravka za ovu prigodu potrudile su se umijesiti starogrojske paprenjoke u obliku srca šaljući poruku da je svačiji prilog, makar simbolični, kap dobrote i ljubavi u ovoj plemenitoj akciji. Naime, cjelokupni prihod od prodaje rukotvorina namijenjen je Zakladi „ Ana Rukavina“, odnosno tipizaciji tkiva za liječenje oboljelih od leukemije. Ovom prilikom pozivamo sve sugrađane i ljude dobre volje da nas posjete na štandu i tako daju svoj doprinos humanitarnoj akciji koja se već dugi niz godina uspješno provodi u našem gradu.