Jadrolinija će tijekom četiri godine obnoviti dio svoje flote

10.10.2017

Jadrolinija će tijekom sljedeće četiri godine obnoviti dio svoje flote, najavljeno je u ponedjeljak na 42. Interferry konferenciji, najpoznatijoj konferencija svjetske trajektne industrije, koja se održava u Podstrani kod Splita, a domaćin joj je Jadrolinija.

Konferencija se održava od ponedjeljka do srijede, 11. listopada i okupiti će više od 400 sudionika iz cijelog svijeta, a otvorenju su uz ostale bili nazočni premijer Andrej Plenoković, ministar mora, prometa i infrastrukture Oleg Butković, ministri obrane i unutarnjih poslova Damir Krstičević i Davor Božinović, splitsko-dalmatinski župan Blaženko Boban i splitski gradonačlenik Andro Krstulović Opara.