SDŽ - Javni poziv za podnošenje zahtjeva za potpore iz Programa potpore osnivanju i razvoju obiteljskog poljoprivrednog gospodarstva na području Splitsko-dalmatinske županije za 2017.

03.10.2017

Upravni odjel za gospodarstvo, EU fondove i poljoprivredu Splitsko-dalmatinske županije raspisao je Javni poziv za podnošenje zahtjeva za potpore iz Programa potpore osnivanju i razvoju obiteljskog poljoprivrednog gospodarstva na području Splitsko-dalmatinske županije za 2017. Predmet ovog Javnog poziva je prikupljanje zahtjeva za potporu iz Mjere 6. Potpora za osiguranje u poljoprivredi iz Programa potpore poljoprivredi i ruralnom razvoju na području Splitsko-dalmatinske županije („Službeni glasnik Splitsko- dalmatinske županije“ broj 152/16) za 2017. godinu.

Cjeloviti tekst Javnoga poziva i svu popratnu dokumentaciju možete naći na stranici Splitsko-dalmatinske županije www.dalmacija.hr javascript:void(0);/*1507017310066*/